PAY AT HOME IN TEHRAN     FREE SHIPPING ON ALL ORDERS

بهترین عطر ها برای فصل بهار


Author : maryam.aramfar | At : Saturday 7 May 2016 15:47

نقل از فروشگاه اینترنتی دوفیتو:

بهترین عطر ها برای فصل بهار

معمولا در تغییر فصل افراد به دنبال عطری جدید و متفاوت هستند. فصل ها حال و هوایی متفاوت به همراه دارند و این از مهمترین دلایلی است که در هر فصل افراد به عطر هایی با چند رایحه خاص روی می آورند. در ادامه بهترین و پر طرفدارترین عطر های بهاری مناسب بهار ۲۰۱۶ برای خانم ها معرفی شده است. برای خرید بهترین عطر و ادکلن به فروشگاه آنلاین سر بزنید.

 

  • Dolce & Gabbana Rosa Excelsa eau de parfum

این عطر ترکیبی کاملا مدرن از رایحه رز، شکوفه پرتقال، زنبق سفید و نرگس سفید است. این عطر رایحه ای سبز، تازه و روح بخش دارد اما رایحه رز، چوب سندل و مشک در عمق آن به مشام می رسد است. قیمت این عطر برای ml50 حدودا 74 دلار است و به طور کلی رایحه ای بسیار معصوم و به سبکی و ملایمت بهار است.

  • Marc Jacobs Daisy Dream Blush eau de toilette

این عطر بسیار سبک اما انرژی بخش، کاملا مناسب شروعی دوباره است. خنکی و سبکی عطر ترنج، نیلوفر آبی و انواع گل بنفشه با گرمی گل رز و فریزیا ترکیب شده اند. در انتهای این ترکیب اندکی رایحه مشک نیز به مشام می رسد. این عطر ترکیبی از روح زیبای دخترانه و زنانگی است.  قیمت آن برای ml50 حدودا 54 پوند است.

  • DKNY Be Electric Citrus Pulse eau de toilette

می توان گفت این عطر مرکبات خالص است که در یک شیشه جمع شده. در این عطر ترکیبات متنوعی استفاده شده است اما واضح ترین آنها رایحه مرکبات است. ماندارین، شلیل، گل یاسمن و مگنولیا، چوب سندل و مشک ترکیبات تشکیل دهنده این عطر هستند. اگر به دنبال رایحه ای متفاوت و قوی هستید که هر روز صبح شما را از خواب بیدار کند این عطر بهاری مناسب شماست. قیمت این عطر برای ml50 حدودا 37 پوند است.

 

  • Donna Karan Liquid Cashmere eau de parfum

این محصول یکی از پر طرفدار ترین عطر های دانا کارن است که از جمله تولیدات محدود این برند محسوب می شود. نرمی رایحه  ماندارین و ترنج با گل های پرتقال، گل یاسمن و رز های ترکیه ای ترکیب شده و حالتی کاملا مدرن و اسپرت به این عطر بخشیده است. در انتهای این ترکیب، عطر پاچولی و وانیل به مشام می رسد. قیمت این عطر برای ml50 حدودا 65 پوند است.

  • Creed Love in White Eau de Parfum

این عطر تجمع جالب توجهی از رایحه گل های سفید است. مگنولیا، نرگس، سوسن و زنبق سفید و سنبل سفید گل های تشکیل دهنده این رایحه هستند که با عطر پوست پرتقال، وانیل و زنبق ترکیب شده اند. عطر های کمپانی کرید از سال 1760 مورد استفاده خانواده های سلطنتی بوده اند. این کمپانی هنوز تمام اجزای تشکیل دهنده عطر ها را به صورت شخصی و دست ساز تولید می کند و معمولا در صدر قیمت ها قرار دارند اما مصرف کنندگان معتقدند ارزش این قیمت را داشته و از خرید آن پشیمان نیستند. قیمت این عطر برای ml75 حدودا 165 پوند است.

 

 

© 2015 All Rights Reserved.

Made with ♥ by

گروه آران فروشگاه اینترنتی