PAY AT HOME IN TEHRAN     FREE SHIPPING ON ALL ORDERS

بله یا خیر به سندل های پاشنه کوتاه


Author : maryam.aramfar | At : Sunday 12 June 2016 00:10

نقل از فروشگاه اینترنتی دوفیتو : 

بله یا خیر به سندل های پاشنه کوتاه

اگر از آن دسته خانم های کلاسیک پوش هستید حتما از سمت و سوی صنعت مد در 1 سال و نیم اخیر چندان راضی نیستید. به خصوص مدل های جدید کفش که روز به روز از حالت معمول فاصله می گیرند. حتی برخی عقیده دارند هرچه مدل کفش هایتان عجیب تر و غیر معمول تر یا شاید به نوعی جدید تر باشد نشان دهنده پیچیده و مدرن تر بودن افکار شماست.برای دیدن محصولات جدید به فروشگاه آنلاین دوفیتو مراجعه فرمایید.

یکی از اتفاق های جدید دنیای مد تغییر در ارتفاع و مدل پاشنه کفش است. کفش های پاشنه بلند و مجلسی که معمولا با پاشنه های تیز و باریک دیده می شدند جای خود را به پاشنه های بلند و پهن داده اند. به تازگی ارتفاع همان پاشنه های بلند به نصف رسیده است و بسیاری نیز از آن استقبال کرده اند. این نوع پاشنه های پهن و کوتاه علاقمندان و مخالفین بسیاری دارد. از دلایل علاقمندی می توان ساده تر بودن راه رفتن با این کفش ها را مثال زد و البته این حقیقت که مد چیزی به جز تازگی و خلق فرم های عجیب نیست. هرچند بسیاری از خالقان بزرگ مد معتقدند زیباترین پوشش های دنیای مد هرگز راحت نبوده اند.

حتی از پیروان همیشگی مد افراد بسیار اندکی توانسته اند آنگونه که باید و به بهترین شکل این کفش ها را در پوشش خود نمایش دهند که همین مطلب جالب بسیاری را به چالش کشیده است.

برای انتخاب و خرید این نوع کفش ها (پاشنه های پهن و کوتاه) به رنگ توجه کنید. رنگ مشکی و کرم رنگ پوست بهترین گزینه هستند. بهترین پوشش پایین تنه برای این کفش ها شلوار جین و دامن هایی هستند که بلندی آنها حدود یک وجب تا ساق پا فاصله دارد.

البته که با انواع شلوار راسته یا دامن ها و پیراهن های کوتاه یا حتی شلوارک جالب دیده می شوند اما بهتر است این کفش ها را با دامن های بسیار تنگ یا مدادی ست نکنید.

از عجیب بودن مدل این کفش ها که بگذریم یکی از بهترین اتنخاب های تابستان امسال هستند، اگر آنها را با دقت ست کنید نه تنها کاملا به روز هستند بلکه به راحتی می توان با آنها خیابان های پر شور تابستان را قدم زد. معمولا کم پیش می آید که راحتی و مد روز با هم ادغام شوند. البته که چنین کفش هایی امروزه فقط مخصوص استفاده روزمره نیست بلکه برای دورهمی شب های تعطیل  یا رزرو یک رستوران شیک و یک قرارهای رسمی نیز مناسب است.

© 2015 All Rights Reserved.

Made with ♥ by

گروه آران فروشگاه اینترنتی