PAY AT HOME IN TEHRAN     FREE SHIPPING ON ALL ORDERS

چند نکته جالب درباره پرایمر ها


Author : maryam.aramfar | At : Monday 18 July 2016 13:37

نقل از فروشگاه اینترنتی دوفیتو :

چند نکته جالب درباره پرایمر ها

پرایمر تنها یک قدم بیشتر برای پیچیده و طولانی تر کردن مراحل آرایش نیست بلکه اگر به دنبال آرایشی ثابت و بی نقص هستید استفاده از پرایمر ضروری است. شاید تا به حال توجه کرده باشید که چگونه آرایش افراد مشهور، بازیگران یا مدل ها در طول گرمای روز و جلسات عکاسی و فیلمبرداری طولانی ثابت به جا مانده و همینطور تازه و شاداب به نظر می رسد. البته راه های دیگری نیز برای تثبیت و بهتر به نظر رسیدن آرایش وجود دارد اما در میان انواع این راه ها استفاده از پرایمر سالم ترین گزینه است و می توانید به صورت روزمره از آن استفاده کنید. اگر پرایمر ها را درست انتخاب کنید پوست شما حتی سالم تر و نرم تر به نظر رسیده و البته سطح آماده تری برای آرایش فراهم می شود و البته چربی اضافه ای که در بعضی نقاط پوست مشاهده می شود را از بین می برد. در ادامه توضیحاتی ارائه شده که برای استفاده و انتخاب هرچه بهتر پرایمرها مفید است. برای خرید بهترین پرایمرها به فروشگاه آنلاین دوفیتو مراجعه فرمایید.

 

هرچه کمتر بهتر

هرگز تصور نکنید که استفاده مقدار بیشتری از پرایمر پوست شما را بی نقص تر نشان خواهد داد بلکه بیش از اندازه و مصنوعی به نظر خواهد رسید، این اشتباهی است که بسیاری مرتکب شده و از استفاده پرایمر دست می کشند. بلکه مقدار کمی را به طور کامل و یکنواخت به صورت بمالید و صبر کنید تا کاملا جذب شود. اگر کاملا جذب نشد احتمالا مقدار پرایمری که استفاده کرده اید زیاد بوده یا برندی بی کیفیت انتخاب کرده اید.

 

 

مات نگه داشتن سطح پوست

برای این کار کافیست پرایمری انتخاب کنید که پایه سیلیکونی داشته باشد. مقدار بسیار اندکی از آن را روی انگشت بزنید و به آرامی آن را روی فاصله بین ابروها، دو طرف بینی، چانه و به طور کلی نقاطی از صورت که چرب می شوندبمالید.  به سادگی تمام روز صورت بدون چربی و مات باقی می ماند و در طول روز از برق افتادن صورت خبری نیست.

 

جلوگیری از ریزش رژ لب

شما می توانید از پرایمر روی لب ها نیز استفاده کنید. بسیاری از رژلب های مورد علاقه خانم ها ترکیباتی دارند که در آب و هوای متفاوت یا بعد از گذر مدت زمانی خاص از خطوط لب به خارج تجاوز می کنند و جلوه زشتی به آرایش می دهند. ابتدا مقداری از پرایمر روی لب و خطوط دور لب بمالید و اجازه دهید جذب شود. سپس رژ لب و خط لب مورد علاقه خود را استفاده کنید و د یگر از ریزش خبری نیست.

 

 

انتخابی مناسب برای آرایشی طبیعی

این روز ها بسیاری طرفدار آرایش اکم رنگ و طبیعی هستند. اگر آرایشی بسیار سبک مد نظر شماست به گونه ای که گویی اصلا آرایش ندارید می توانید یک پرایمر رنگ دار را به تنهایی استفاده کنید. این می تواند طبیعی ترین، سبک ترین و سالم ترین کرم پودر ممکن باشد.

 

 

برای خرید پرایمر به فرمول های خاص آن توجه کنید

پرایمرها می توانند تنها یک ماده آرایشی نباشند و فرمول های متعددی دارند که می تواند به بسیاری از مشکلات پوست افراد کمک کند. اگر پوست شما معمولا جوش می زند پرایمر هایی با فرمول های ضد جوش برای خرید موجود است. اگر رنگ پوست شما کمی بی حال و مایل به زردی است از پرایمری با پایه رنگ صورتی روشن استفاده کنید یا اگر مشکل قرمزی پوست دارید پرایمری با پایه رنگ سبز انتخاب کنید.

 

© 2015 All Rights Reserved.

Made with ♥ by

گروه آران فروشگاه اینترنتی