PAY AT HOME IN TEHRAN     FREE SHIPPING ON ALL ORDERS

لباس مناسب برای یکماه اول تولد نوزادمان


Author : mahsa.naderpoor | At : Wednesday 31 August 2016 15:03

نقل از فروشگاه اینترنتی دوفیتو :

لباس مناسب برای  یکماه اول تولد نوزادمان

هیچ چیز جذاب تر و جالب تر از لباس های نوزادان نیست.داشتن یک جالباسی کوچک از موضوعات و چیزهای مختلف که کودک شما در راه بزرگی که پیش رو دارد می تواند وسوسه انگیز باشد.

به یاد داشته باشید که نوزادان در سال اول تولد بسیار سریع رشد می کنند. پس آگاهانه خرید کنید تا نوزادتان قبل از پوشیدن لباس ها بزرگ نشود. اکثر خانواده ها عادت به خریدن لباس های زیاد با زرق و برق زیاد دارند. در صورتی که حتی خریدن این مقدار زیاد لباس لازم نیست. این لیست می تواند خرید های موردنیاز شما در ۳یا۴هفته نخست تولد نوزادتان را به شما نشان دهد. برای خرید  لباس های نوزادی به فروشگاه آنلاین دوفیتو مراجعه فرمایید.
 

زیرپیراهنی۴الی۶عدد :

زیرپیراهنی های آستین کوتاه یا آستین بلند که دارای بند هستند یا باز می شوند بهتر از زیرپیراهنی هایی هستند که باید از سر پوشیده شوند. همچنین بهتر است تا قبل از اینکه بندناف نوزادتان بیفتد از زیر پیراهنی به جای سرهمی استفاده کنید .

 

سرهمی۷الی۱۰عدد :

سرهمی ها فضای زیادی از کمد لباس نوزاد را اشغال می کنند. سرهمی نوزاد لباس های یک تکه از جنس پنبه هستند که هم به صورت آستین کوتاه و هم به صورت آستین بلند وجود دارند .
 

لباس شب نوزاد۳الی۴عدد :

لباس های شب بلندی که در قسمت پایین بسته می شوند پاهای نوزاد شمارا گرم نگه می دارند و باعث می شوند که تعویض پوشک راحت تر انجام شود. بعضی از این لباس ها به همراه خود دستکش هم دارند که کمک می کنند تا کودک شما به پوست صورت خود آسیب نرساند .
 
 
پاپوش۳الی۶عدد :
سازمان طب اطفال آمریکا(AAP)به خانواده ها توصیه می کند که شب ها از پاپوش های یک تکه استفاده کنند و تا حد امکان آنرا با پتو یا لحاف نپوشانند. پاپوش ها برای این ساخته شدند که احساس راحتی و گرم و نرم بودن را برای نوزاد به ارمغان بیاورند .
 
 
 
جوراب و چکمه۳الی۴جفت :
جوراب ها و چکمه ها باید آنقدر شل باشند که نوزاد شما بتواند پاهای خود را در آن تکان دهد. جوراب های کشی و چکمه های دکمه دار بهتر در پای نوزاد می ایستند.به یاد داشته باشید که کفش برای راه رفتن ساخته شده است. پس خرید کفش قبل از اینکه کودک شما شروع به راه رفتن کند غیرضروری است و استفاده از آن مانع از رشد پاها می شود.
 
 
کلاه۱الی۲عدد :
کلاه ها سر نوزاد شمارا گرم نگه می دارند چه در فضای بسته باشید چه در فضای باز همچنین کلاه از کودک شما دربرابر نورخورشید محافظت می کند .
 
 
 
 
 
 
 

© 2015 All Rights Reserved.

Made with ♥ by

گروه آران فروشگاه اینترنتی