PAY AT HOME IN TEHRAN     FREE SHIPPING ON ALL ORDERS

به چهار دلیل خانمها باید از گردنبند استفاده کنند


Author : mahsa.naderpoor | At : Wednesday 19 October 2016 14:50

نقل از فروشگاه اینترنتی دوفیتو :

به چهار دلیل خانمها باید از گردنبند استفاده کنند :

 

برای اینکه در انتخاب گردنبند برای مهمانی ها مردد نباشید باید به شما بگوییم اگر مشخصات زیر را دارید حتما باید از گردنبند استفاده کنید. برای خرید اکسسودی و زیورآلات به فروشگاه اینترنتی  دوفیتو مراجعه فرمایید.

 

اگر قد کوتاهی دارید

اگر قد کوتاهی دارید حتما از گردن بند استفاده کنید. استفاده از گردنبند به عنوان عنصری که در طول قد شما قرار می گیرد سبب می شود بلند تر به نظر برسید. این نکته از نقطه نظر زیبا شناسی تصویر ثابت شده است.

اگر آرایش نمی کنید

بسیاری از خانمها، از آرایش های آنچنانی بیزار هستند و تمایلی برای آرایش کردن ندارند و یا شاید برای آرایش کردن محدودیت هایی داشته باشند. لذا در مهمانی ها آنچنانی  متاسفانه این نوع افراد معمولی به نظر می رسند و با آنها سرد بر خورد می شود. این نوع برخورد عموما به این خاطر است که فکر می شود آن خانم برای جمع هیچ احترامی قائل نیست. برای آنکه توجه عموم را از دست ندهید و احترامی به چشمان مخاطبانتان داشته باشید شدیدا توصیه می شود که از گردنبند استفاده کنید با این کار از معمولی بودن و ساده بودن بیش از حد رهایی می بخشید.

سفید همچون سفید برفی

اگر رنگ دانه پوست شما برای شما پوستی روشن ساخته پس شکر نعمت کنید و از روشنی پوستتان نهایت استفاده را ببرید. برای بهره بردن از رنگ پوستتان ، سعی کنید مابین رنگ پوست و وسایلی که استفاده می کنید نوعی تضاد به وجود بیاورید تا پوست شما درخشش بیشتری داشته باشد. یکی از مواردی که به شما کمک می کند این تضاد را به وجود بیاورد گردنبند های تیره است.

بعضی مهمانی ها

شاید در بعضی از مهمانی ها جالب نباشد لباس های باز تری بپوشید و محدودیت هایی داشته باشید گردنبند به شما کمک می کند بخشی از بدن خود را در رعایت شیک بودن به خوبی بپوشانید. برای این کار از گردنبند های به اصطلاح حجیم و شلوغ استفاده کنید.

استفاده از گردنبند با توجه به چهار موردی که ذکر شد برای هر خانمی که به شیک پوشی خود اهمیت می دهد بسیار حیاتی به نظر می رسد.

© 2015 All Rights Reserved.

Made with ♥ by

گروه آران فروشگاه اینترنتی