PAY AT HOME IN TEHRAN     FREE SHIPPING ON ALL ORDERS

پاییز فصل تنوع


Author : mahsa.naderpoor | At : Sunday 6 November 2016 12:47

نقل از فروشگاه اینترنتی دوفیتو :

متنوع باشید!

طبیعت در پاییز تغییرات زیادی به خود می بیند و هر پانزده روز تقریبا قسمتی از طبیعت در این فصل تغییر می کند برای آنکه همراه با طبیعت باشید سعی کنید شما نیز همچون او، متغییر باشید. استفاده از اکسسوری چون شال گردن و شال بسیار می تواند  شما را در تغییر همراهی کند پس شک نکنید و با طبیعت همراه باشید.

 

هم رنگ شوید!

ضرب المثل قدیمی در ایران وجود دارد که می گوید"  خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو" این ضرب المثل را باید اینطور استفاده کرد خواهی نشوی رسوا همرنگ طبیعت شو! این هم رنگ شدن بدین معنا است که هر آنچه که در طبیعت رخ می دهد را در خود باز نمایی کنید. برای مثال استفاده از یک  مدل کیف قهوه ای روشن و یا یک بافت در طیف زرد پیشنهاد خوبی برای هم رنگ شدن با طبیعت است.

پاییز را چطوری به بقیه نشان می دهید؟

بهترین نکته آموزشی در خصوص انتخاب پوشش پاییزی را باید این نکته دانست همانطور که در ذهن خود پاییز را متصور می شوید و آن را به بقیه معرفی می کنید، آن را در خود نیز نشان بدهید. این کار سختی نیست ولی کمی حوصله می خواهد !

حرف آخر !

 یک نماد پاییزی حتما همراه داشته باشید! اگر که حوصله انتخاب و یا هزینه زیادی نمی توانید برای این شاه فصول کنید  حداقل یک نماد پاییزی برای خود تهیه کنید! این نماد برای خانمها می تواند یک کیف قهوه ای روشن و برای آقایان می تواند یک شال گردن و یا یک کفش قهوه ای روشن باشد! برای دیدن بهترین  لباس های پاییزی به فروشگاه آنلاین دوفیتو مراجعه فرمایید.

 

© 2015 All Rights Reserved.

Made with ♥ by

گروه آران فروشگاه اینترنتی